Masaż klasyczny i relaksacyjny

Masaż klasyczny i relaksacyjny


Jest bardzo popularną odmiana masażu. Zależnie od sposobu jego wykonania, może odznaczać się właściwościami leczniczymi, odprężającymi, a także pobudzającymi. Wpływa pozytywnie nie tylko na skórę i tkankę podskórną, lecz także na elementy układu ruchowego, takie jak: mięśnie, stawy, ścięgna i więzadła.

Masażystka bardziej uciska i ugniata mięśnie podczas masowania ,masuje w sposób mocniejszy niż podczas masażu relaksacyjnego. Można również wybrać partię ciała ,które mają zostać bardziej rozmasowane.

Masaż erotyczny wykonywany jest na stole do masażu.

Jest bardziej delikatniejszy od masażu klasycznego i bardziej zmysłowy. Nie ma w nim elementów mocnego uciskania i ugniatania mięśni ,masażystka głaszcze ciało oliwką i rozciera, ewentualnie lekko ugniata. Masaż ten ma charakter rozluźniający i bardzo odprężający ,zwłaszcza kiedy jest wykonywany na macie do masażu.

Masowane jest całe ciało lub wybrane partię ciała ,w zależności od wcześniejszego uzgodnienia z masażystką. Polecamy ten rodzaj masażu dla osób, które są pierwszy raz w salonie i nie mają dużo czasu w ciągu dnia. Kożyści masażu relaksacyjnego to z pewnością ulga dla mięśni oraz nabranie dodatkowej energii do życia.
Masaż klasyczny i relaksacyjny wykonywane są przy odpężającej muzyce. Również dostępny jako masaż z dojazdem do hotelu, zadzwoń i zapytaj.

Uwaga:
Masaże te ,na życzenie, mogą być wykonywane nago.

Opis masażu:
Masaże klasyczny jak i relaksacyjny przeprowadza się na specjalnie do tego przeznaczonych stołach, służących do masażu. Oba masaże cechują się również tym, iż na specjalne życzenie klienta można wybrać opcję „masaż nago”, nasze masażystki wykonują wtedy oba masaże nago.

masaż erotyczny kraków

Masaż erotyczny Kraków Wrocław