Masaż Lomi Lomi Nui

kilka słów o lomi lomi nui


Lomi-Lomi to inaczej ,po Hawajsku "wcieraj wcieraj" ,tajemniczy i prastary masaż wywodzący się z wysp Hawajskich. Dzięki tej pradawnej technice możemy dzisiaj doświadczyć bardzo głębokiego odprężenia. Masażystka podczas masowania używa głównie przedramion i to przede wszystkim odróżnia ten masaż od innych masaży.

Wykonując płynne, rytmiczne ruchy ,przeciąga swoje przedramiona po całym ciele, wcierając ,ugniatając i masując, używa do tego ciepłych olejków z witaminami. Zazwyczaj siła masowania jest dostosowana ,w zależności jak sobie tego zażyczymy. Dzięki takiej technice masowania ,masaż Lomi Lomi daję niepowtarzalne uczucie rozluźnienia ,uwalnia od stresu i likwiduję wszelkie napięcia ,które mamy w sobie.

Masaż Lomi Lomi szczególnie polecamy osobą ,które szukają głębokiego relaksu ,są bardzo spiętę ,mają zły nastrój lub cierpią na depresję. Wykonywany jest na macie do masażu, przy spokojnej ,relaksacyjnej muzyce i świecach. Może być wykonywany przez dwie masażystki, co daję naprawdę wyjątkowe dozania.

Uwaga:
Masaż ten ,na życzenie, może być wykonywany nago.